Novinkov.cz

Dnes má svátek Pankrác, zítra Servác

Svátek má Pankrác, zítra Servác


Víte, jak vypadá dnes Hobie z Pobřežní hlídky? Čtyřicátník Jeremy Jackson se změnil k nepoznání

Publikováno 27. 4. 2021
+ 8 fotek+ 8 fotek

Série Pobřežní hlídky má dodnes stálé publikum. Syna poručíka Mitche Buchannona (David Hasselhoff, 68 let) hrál tehdy desetiletý herec Jeremy Jackson (40). Herec Hobieho se během desítek let od natáčení rapidně změnil.

Teprve roce 1994 vidělo české publikum tento populární seriál poprvé v televizi. Hlavní herec Jeremy Jackson si zajistil popularitu díky roli syna záchranáře Mitche Buchannona, jako Hobie Buchannon. Od svých 6 let působí v zábavním oboru, díky reklamě na výrobu hraček Mattel získal větší pozornost a lidé si ho tak zapamatovali. Bohužel jeho mládí nebylo snadné. „Celý život mě vychovávala svobodná matka a nikdy jsem nepoznal svého otce. Stal se závislým na drogách, což byl důvod, proč mě máma od něj distancovala – aby mě ochránila před špatným vlivem,“ sdělil Jeremy Jackson magazínu People.

Teprve v 10 letech už hrál v Pobřežní hlídce, kde strávil dalších 9 let až do roku 1999 ve své nejslavnější roli. Během této éry natáčení si bohužel vytvořil závislost na drogách. „Část Hobieho mi byla skutečně podobná. Díky seriálu jsem měl finanční prostředky, abych se zničil. Navíc jsem ve svém okolí měl lidi, kteří se tvářili jako moji přátelé, ale ve skutečnosti jimi nebyli. Každý den jsem užíval kokain, dokud to nepřestalo účinkovat. Vyzkoušel jsem extázi nebo marihuanu. Ale pervitin byla droga, která mě srazila na kolena,“ dopodrobna se svěřil Jeremy, kterého v 19 letech zatkli kvůli užívání drog.

O pár let později musel čelit další závislosti. „Chtěl jsem vypadat jako Sylvester Stallone a dostat se do skvělé kondice. Začalo to nevinně – tělocvična, trenéři… Za poslední tři roky jsem za steroidy a injekce růstových hormonů zaplatil minimálně 200 000 dolarů (v přepočtu 4 294 400 českých korun, pozn. red.). Je to velmi extrémní, agresivní. Nemohl jsem žít stejným stylem života,“ vysvětluje herec.

Kvůli jeho nepřijatelnému chování musel skončit v roce 2015 v reality show, která nese název Celebrity Big Brother. Ve stejném roce byl znovu zatčen, tentokrát kvůli obvinění za domnělé pobodání muže ve Westlake, po kterém měl ještě utéct. Koneckonců herec zatčen nebyl. James se snaží od té doby sekat dobrotu a nechce se ohlížet na minulost. Pořád je z něj dobrý herec, který má spoustu filmových nabídek.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.