„Všechno řídím já,“ tvrdí Agáta Hanychová a ukázala, kdo má rozhodující slovo. Dopita to zjevně není

Publikováno 9. 5. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com

Agáta Hanychová, známá osobnost českého showbyznysu, nedávno vyjádřila své názory na role ve svém podnikání. S manželem Mirkem Dopitou, který se objevuje jako kontaktní osoba ve velkoobchodě kosmetické značky patřící Hanychové, to vypadá, že vedení rodinného podniku má pevně v rukou právě ona.

Ačkoli je Dopita oficiálně zapsán jako kontaktní osoba pro e-shop, podle Agáty se věci mají trochu jinak. „To ani nevím, že tam je,“ řekla Hanychová pro expres.cz, naznačující, že její manžel ve skutečnosti nezastává klíčovou roli. „Když si bude od nás někdo třeba objednávat nějaké drogerie, tak to bude řešit on. Je to ale ještě v nedohlednu, takže je jedno, kdo je tam uvedený. Bude se to řešit až tak za pět let,“ dodala.

foto: instagram.com

V kontextu podnikání a osobního života je situace kolem Hanychové odlišná od jejího předchozího vztahu s Jaromírem Soukupem, kde pravděpodobně neměla takový vliv. „Spíše mi s tím pomáhá a nechtěla jsem tam mít svůj mobil, takže asi z toho důvodu tam Mirek je. Stejně si vše řídím já,“ prohlásila Hanychová, ukazující na svou dominanci v řízení podniku.

Je zřejmé, že Agáta Hanychová si vede své podnikatelské záležitosti pevnou rukou, a i když je její manžel nominálně zapojen, skutečné rozhodování zůstává pevně v jejích rukách.