Vynikající Ewa Farna předvedla neuvěřitelnou show. Ohromila i Brzobohatého a Boučka

Publikováno 25. 3. 2024
foto: instagram
foto: instgram.com / koláž: novinkov.cz

V pátek večer se v pražské O2 areně odehrál koncert, který si zapsal do srdcí mnoha fanoušků i českých celebrit. Ewa Farna, jedna z nejvýraznějších postav současné české popové scény, předvedla show, která nadchla nejen široké publikum, ale i známé osobnosti jako jsou Ondřej Brzobohatý s manželkou Danielou a moderátor Libor Bouček.

Před O2 arenou se v páteční večer sešly davy fanoušků plné očekávání a naděje na nezapomenutelný hudební zážitek. „Obdivuhodná ambasadorka naděje vysoce kvalitního českého popu, Ewa Farna v Outůčku. Zážitek, hrdost, nadšení, dojetí!“, vyjádřil své pocity Ondřej Brzobohatý, když na sociálních sítích popsal, jak s manželkou sdílel radost a hrdost nad výkonem Ewy Farné.

foto: instagram.com

Nejen Brzobohatý, ale i Libor Bouček se nechal unést atmosférou večera. Moderátor, který Ewu Farne zná již od jejích třinácti let, popsal své pocity a vzpomínky na první setkání se zpěvačkou. „Dorazilo kouzlo a dívka, která v sobě už tehdy měla neskutečný kus profesionality. Rozumně, empaticky a s láskou k hudbě. Nefalšovanou,“ sdílel své dojmy Bouček, jenž si z koncertu odnesl sentimentální vzpomínky a zamáčknutou slzu dojetí.

Koncert nebyl významný jen pro fanoušky, ale i pro samotnou Farnu, která prošla dlouhou cestou od talentované teenagerky k respektované zpěvačce a matce. Boučekův příběh o její kariéře, počínaje jejich prvním setkáním až po současnost, zdůrazňuje Ewin neuvěřitelný talent, profesionalitu a lidskost.

foto: instagram.com

Tento večer ukázal, jak hudba může spojovat lidi, evokovat silné emoce a vytvářet nezapomenutelné momenty. Ewa Farna a její koncert v O2 areně potvrdily její významnou pozici na české hudební scéně a opět ukázaly, že hudba má sílu přinášet radost, dojetí a naději.