Zářící úsměv po tragédii: Brožová představila svou novou lásku

Publikováno 15. 5. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com

Poté, co Kateřina Brožová prožila smutné období ztráty dvou milovaných psů, přinesl nový přírůstek do její rodiny světlo do temnoty. Tento rok se pro ni nesl ve znamení velkých emocionálních výzev, ale zdá se, že konečně našla důvod k radosti. Fanoušci na sociálních sítích již stihli projevit svou podporu tisíci lajky.

Kateřina Brožová, známá česká herečka, nedávno představila svým fanouškům nového člena své rodiny – roztomilé štěně, které přišlo do jejího života jako světlo v temnotě po ztrátě dvou milovaných psů. V samém začátku letošního roku utrpěla Brožová dvojitou ztrátu, když nejprve ztratila svého psa Jordyho, který se zaběhl a následně tragicky zemřel, a poté se musela rozloučit i s Maxíkem, starým psím důchodcem trpícím zdravotními problémy.

foto: instagram.com

Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym,“ uvedla herečka na svém instagramovém profilu, kde sdílela své smutky a radosti se svými sledujícími.

foto: instagram.com

Ovšem osud se rozhodl Brožovou potěšit znovu a během druhého květnového víkendu přivítala do své domácnosti nové štěňátko, o němž se na sociální síti rozpovídala s láskou. „Láska,“ napsala jednoduše pod video, které ihned po zveřejnění zaznamenalo téměř devět tisíc lajků. Je zřejmé, že po těžkých měsících, které herečka prožila, jsou fanoušci nadšení z jejího nového radostného začátku.