Zjistilo se, že Simona Postlerová se svojí mámou roky nemluvila: Za rozporem stál Ivan Trojan

Publikováno 15. 5. 2024
Autor:
Foto: youtube.com/Koláž: novinkov.cz

Simona Postlerová a Ivan Trojan, dva známí herci, kteří v osmdesátých letech minulého století tvořili pár. Jejich vztah však skončil a s ním začaly problémy mezi Simonou a její matkou, Janou Postlerovou. Matka Jana chtěla, aby Simona s Ivanem zůstala, což vytvářelo napětí mezi ženami.

Simoně se zdálo, že pro Ivana bude vždy důležitější kariéra než rodina, což nakonec potvrdila jeho dlouholetá manželka Klára Pollertová-Trojanová. Po 30 letech manželství se nakonec v roce 2022 rozhodli pro rozvod. Klára toužila po změně a možnosti věnovat se svým zálibám, jako je například herectví.

Foto: youtube.com

V roce 1991 si Simona vzala kytaristu a hudebníka Zdeňka Hráška. Společně vychovávali dvě děti – dceru Janu Magdalénu a syna Damiána. Díky manželově podpoře mohla Simona nadále hrát v divadelních představeních a na obrazovce.

Tragédie však přišla osm let zpátky, kdy Zdeněk Hrášek prohrál boj s rakovinou. Pro Simonu to bylo velmi těžké období, kdy se musela vyrovnat s neuvěřitelnou ztrátou. „Nikdy se s tím nesmířím, vždy mi bude chybět,“ uvedla Postlerová ohledně smrti svého manžela.

Foto: youtube.com

Ivan Trojan, bývalý partner Simony, se v rámci komunistické éry stal politicky nepohodlným a byl přeložen k tankistům za podepsání petice Několik vět v roce 1989. Setkání s ním na východním Slovensku bylo pro Simonu nepříjemné a plné stresu. „Bylo to něco otřesného, bála jsem se, že mu tam půjde o život,“ prozradila Postlerová.


Celá tato křehká sestava rodinných a osobních vztahů ukazuje, jaká složitost může stát za zdánlivě idylickým povrchem života slavných osobností. Každý z nás nese své břemeno z minulosti a hledá cestu ke smíření a vyrovnání se se životem. Simonin příběh je poučným příkladem toho, jak i ve světě slávy a úspěchu mohou být skryta nepředvídatelná těžká období a osobní konflikty.