Zpěvačka Adele nepřestává hubnout! Už je z ní opravdová kočka. Více jak 45 kilo je dole
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


Zpěvačka Adele nepřestává hubnout! Už je z ní opravdová kočka. Více jak 45 kilo je dole

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 12 fotek+ 12 fotek

Zpěvačka Adele (33) prošla nesmírně velkou změnou. Zhubla více než 45 kilogramů a nyní se pyšní svým krásným štíhlým tělem, o které si mohla dřív jen snít. V této době už zpěvačka Adele slaví své třiatřicáté narozeniny. Připomeňte si, v čem všem se Adele změnila.

Její hlas jako zvon jí natolik proslavil a díky němu je tam, kde teď je. Když teprve začínala, její postava vypadala opravdu jinak, měla o necelých 50 kilo tuku více než nyní. Pokud nejste její nejvěrnější fanoušek, na ulici byste ji vůbec nepoznali.

45 kilo je dole

Poprvé odhalila svou proměnu na svých sociálních sítích a později i během show stanice NBC Saturday Night Live, kterou ona sama moderovala. „Vím, že vypadám úplně jinak, než když jste mě viděli naposledy. To kvůli restrikcím skrze covid. Musela jsem cestovat nalehko, takže jsem přivezla jen jednu svou polovinu. A tohle je ta půlka, kterou jsem si vybrala,“ vysvětlovala během show, ve které se i před třinácti lety stala hvězdou. Její pas vynikl na fotografii v bikinách, které si za celou svou kariéru vzala teprve poprvé v loňském roce. Její fanoušci jí velmi fandí a podporují ji, zpěvačka pěkně září.

Rozvod a majetek přes 4 miliardy

Na začátku roku Adele oznámila velkou životní změnu, po dvou letech odloučení se rozvedla se svým manželem Simonem Koneckim, se kterým má syna Angela. Byli spolu jako partneři osm let a tři roky jako manželé. Jejich právní zástupci navíc museli vyjednávat rozdělení jejich majetku, který přesahoval hodnotu 4 miliard korun. Ne každý soud dopadne klidně a bez jakýkoliv soudních sporů, tento pár, ale dokázal opak.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.