2 nejlepší způsoby, jak můžete zhubnout a nemusíte se ani moc snažit!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


2 nejlepší způsoby, jak můžete zhubnout a nemusíte se ani moc snažit!

Publikováno 22. 5. 2022
Autor:

Léto je tady, a proto není divu, že se většina z nás snaží najít nejefektivnější a nejbezbolestnější způsoby, jak zhubnout co nejrychleji. Pokud je pro vás obtížné dodržovat nějakou dietu a nejraději byste byli, pokud byste se v jídle nemuseli omezovat, možná jsme pro vás našli účinný způsob. 

V  tomto článku  vám představíme dva  jednoduché způsoby  , jak začít jíst méně, aniž byste cítili velké  omezení.  Také si nezapomeňte přečíst jeden  bonusový tip  na  konci článku.

Vyměňte své talíře:
Možná jste o tom neslyšeli, ale existuje věda, která se nazývá  gastrophysics. V češtině nemá doslovný překlad, ale ve volném překladu je to něco jako  gastropsychologie nebo psychologie stravování,  která ovlivňuje vaše stravovací návyky. Podle ní, vše od váhy nádobí ke tvaru, velikosti a barvě talířů, dokáže ovlivnit, kolik jídla sníte. Prvním krokem je vyhodit velikánské talíře a pořídit si menší. Studie  dokázaly, že stejné množství jídla bude vypadat  odlišně  na velkém a  malém talíři.

Dáte-li si malou porci na velký talíř, vaše mysl vás přesvědčí, že je toho málo a pravděpodobně si ještě více naberete. To později může vést k  přejídání se.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊