Noc před pohřben byla všude zhasnutá světla, jeden muž však zůstal se zesnulým v pokoji. To, co následovalo poté, je šílené!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


Noc před pohřben byla všude zhasnutá světla, jeden muž však zůstal se zesnulým v pokoji. To, co následovalo poté, je šílené!

Publikováno 4. 6. 2022
Autor:

Daria se o tomto příběhu dozvěděla od svých rodičů a od své babičky. Strašný incident, který jim dlouho zůstal v paměti, se stal už dávno. Když o něm Dasha poprvé slyšela, nebylo jí víc než 11 let. Více než jeden den na ni udělalo dojem, co slyšela. A dlouho jsem se snažil vyhodit z hlavy příběh, kvůli kterému jsem zase čelil dětským strachům.

Tento příběh se stal příbuzným ženy v 70. letech minulého století. Potom žili v Syzrani. Rodiče se nedávno vzali a přestěhovali do nového města a právě začali přemýšlet o dítěti.

Ve stejnou dobu došlo k tragédii – dědeček, kterého Daria nikdy neviděla, zemřel na rakovinu. Její matka byla naléhavě telegramem předvolána na pohřeb jejího otce. Manžel šel s ní.

Na tom, co se stalo před pohřbem, nebylo nic neobvyklého. Zesnulý byl umyt, převlečen a poté uložen do rakve, která byla tradičně umístěna v největší místnosti – v předsíni.

Dům měl pouze dvě obytné místnosti. Jedna obsahovala rakev, druhá, ložnice, sousedila se síní. Dášini rodiče a babička se rozhodli strávit noc v kuchyni, kde byly dvě malé pohovky.

Noc před pohřbem se stala nejstrašnější a nejstrašnější, babička se později přiznala Darii. Když se všichni chystali ke spánku, všude kromě sálu byla zhasnutá světla. V pokoji se zesnulým ho nechali zapnutý, jak se patří.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊