Perfektní trik americké armády. Díky této technice usnete během 2 minut!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Šárka, zítra Jaroslava

Svátek má Šárka, zítra Jaroslava


Perfektní trik americké armády. Díky této technice usnete během 2 minut!

Publikováno 11. 6. 2022
Autor:

Studená postel, tma v pokoji, vypnutý mobil, televizor a jiná zařízení, ale i tak potřebujete pomoc s rychlým usnutým ? Ve světě, kde je spoustu stresu, úzkosti a chronické únavy jsou nutná nová opatření ! Jak rychle usnout, pokud se vám to stále nedaří?

Na tuhle otázku vám odpoví členové americké armády, kteří vyřešili problém usínání během několika minut, dokonce i při dělových výstřelech.

O tajemství rychlého usínání bylo napsáno i v knize Relax and Win: Championship Performance v roce 1981. Obsahuje 4 jednoduché kroky, které vám nezaberou více než 2 minuty.

Víme, jak vypadá dobrá a kvalitní spánek, proto se s vámi rádi podělíme o to, jak se zbavit nespavosti a usnout během 2 minut.

krok č.1

Lehněte si na záda a položte si hlavu na polštář. Dýchejte pomalu, hluboce a rytmicky. Uvolněte všechny svaly obličeje! Pocítíte, jak se pokožka hlavy uvolňuje. Uvolněte čelisti, abyste měli ústa lehce pootevřená. Uvolněte své žvýkací a obličejové svaly, pak jazyk a rty.

krok č.2

Ramena se snažte zatlačit co nejníže a uvolněte krční svaly. Zhluboka se nadechněte a při výdechu uvolněte všechno napětí z hrudníku a nechte ho “spadnout” do matrace. Uvolněte pravé předloktí, pak ruku a prsty. Pokud by vám někdo zvedl ruku, měla by spadnout, jako byste byli mrtví. Totéž opakujte s levou rukou. Pocítíte, jak se naplníte pocitem tepla a pohodlí.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊