Psychologický test. Vyberte si jednoho motýla a přečtěte si, co zajímavého o vás váš výběr prozrazuje!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Prokop, zítra Cyril, Metoděj

Svátek má Prokop, zítra Cyril, Metoděj


Psychologický test. Vyberte si jednoho motýla a přečtěte si, co zajímavého o vás váš výběr prozrazuje!

Publikováno 3. 6. 2022
Autor:

Vyberte si motýla, který se vám líbí, a zjistěte skryté rysy své osobnosti

Motýli jsou živými symboly svobody a krásy. Mnoho umělců je použilo ve svých dílech jako inspiraci a kvůli jejich symbolice svobody a ztělesnění krásy přírody. Motýli symbolizují změnu a pozitivní výsledky. Naše podvědomí však motýly zobrazuje mnoha různými způsoby. Analyzuje jejich barvy, tvary a rysy a není to náhoda.

Vytvořili jsme zábavný test osobnosti, abychom zjistili, jakou osobnost symbolizuje vybraný motýl:

1 – Jste smyslní a upřímní

Pokud si vyberete tohoto krásného motýla, znamená to, že jste smyslná, upřímná a velmi romantická. Projevujete spoustu sympatií mnoha lidem, i těm, které neznáte, protože si pravidelně představujete sami sebe v kůži někoho jiného. Jste velmi emotivní a vždy se staráte o potřeby a pocity jiných lidí – natolik, že často zanedbáváte své vlastní pocity.

Pomáhat druhým lidem je nedílnou součástí vaší povahy a bez přemýšlení spěcháte ke „spáse“. Vždy byste se však měli postarat především sami o sebe, protože je pro vás obvykle těžké podělit se o své pocity. Ne proto, že byste nechtěli, ale proto, že se bojíte být pro ostatní přítěží. Vždy byste měli mít na paměti, že vaše problémy jsou stejně důležité jako problémy jiných lidí, a měli byste se sebou zacházet se stejnou péčí jako s ostatními.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊