Putin má Napoleonův komplex. Numeroložka má jasno, toto na Putina prozradila!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Jan Hus, zítra Bohuslava

Svátek má Jan Hus, zítra Bohuslava


Putin má Napoleonův komplex. Numeroložka má jasno, toto na Putina prozradila!

Publikováno 6. 6. 2022
Autor:

 Mnozí odborníci přemýšlejí nad možnými scénáři a činy hlavních představitelů Ruska a Ukrajiny Vladimira Putina a Volodymyra Zelenského. Numeroložka Daniela Paculíková se podívala na jejich data narození a dospěla k zajímavým faktům.

Odborníci spekulují o mentálním zdraví ruského agresora. Je Putin vážně nemocný? Ztratil schopnost zvažovat rizika? Podle lékařů může prý za válečným rozhodnutím ruského prezidenta stát delírium nebo mozková mlha způsobená dlouhým covidem.

Věštkyně prozradila, co na to říkají hvězdy. „Datumy Putina a Zelenského překvapují, součty jejich dnů a měsíců narození jsou stejné, ale významově diametrálně odlišné,“ říká Daniela Paculíková

Putin má Napoleonův komplex
Putinův den narození mluví podle odbornice o zkušenosti a potřebě vše si vyzkoušet na vlastní kůži, o citlivosti, pravdivosti, přímočarosti, vysokých cílech ale io tom, že nikdy nemluví naprázdno.

„Co řekne, to také udělá. Jeho velkým minusem je riskování a intrikánství,“ zdůrazňuje věštkyně s tím, že má rád materiální zabezpečení. Putin je podle ní jasný vůdce, je rád, když jdou věci tak, jak si to přeje. Numerologie tuto danost nazvala Napoleonovým komplexem, ale prezidentovi jakékoli země vůdcovská čísla nesmí chybět. Diplomaci a politiku má zakódovanou jménem a příjmení, je vzdělaný a rozený stratég. Jeho myšlení má ovšem někdy ničivé tendence. Jednání je činorodé, praktické a cílevědomé.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊