Tento obrázek se stal hitem internetu. Má neomezenou sílu! Přejte si přání a za 2 dny se vám splní!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Šárka, zítra Jaroslava

Svátek má Šárka, zítra Jaroslava


Tento obrázek se stal hitem internetu. Má neomezenou sílu! Přejte si přání a za 2 dny se vám splní!

Publikováno 9. 6. 2022
Autor:

Nevěříte ? Mně se to splnilo. Přejte si přání …
Jak si správně přát přání, aby se splnilo?

Tady je několik základních pravidel, jak splnit vaše přání. Jsou tak jednoduché a efektivní, že je překvapivé, že ne všichni lidé ještě dostali to, co chtějí. Co je tedy třeba udělat, aby se přání splnilo?

Touha by měla být zapsána. A to musí být provedeno správně, jsou to nepřesné formulace, které jsou hlavním důvodem, proč nedostaneme vůbec to, co bychom chtěli (je to škoda, že?). “Chci nový kožich” – dobré přání? Možná. Ale tady je to vyjádřeno kategoricky špatně. “Mám nový kožich”, “Mám nový kožich” – a to je jediný způsob! A také – kdy to chcete? Je nepravděpodobné, že by vám nový kožich za 20 let vyhovoval, že? Uveďte tedy termín. Stačí být kreativní. Každý samozřejmě chce, aby se jeho milovaná touha splnila za jeden den. A ještě lépe – za jednu noc, abyste vůbec nečekali, prostě jděte spát a ráno si na stříbrném podnose vezměte vše, co jste vymysleli. Bylo by však lepší opustit vesmírný manévrovací prostor, například objednat si „splněný sen“ za měsíc nebo dokonce dříve.

„Od zítřka na mě můj šéf nenajde chybu“ – jak se vám líbí toto znění? Data jsou uvedena, je to psáno, jako když říkáte fait accompli, co se děje? Zde je právě tato částice „ne“! Vesmír to bude ignorovat – a dostanete to, co jste rozhodně nechtěli: ještě více sbírání nitů. Takže píšeme všechno pozitivním způsobem: nemusíte „onemocnět“, potřebujete „být zdraví“ atd.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊