Zdeněk Pohlreich se vrací: Již brzy se vám představí v novém pořadu!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Vavřinec, zítra Zuzana

Svátek má Vavřinec, zítra Zuzana


Zdeněk Pohlreich se vrací: Již brzy se vám představí v novém pořadu!

Publikováno 12. 4. 2022
Autor:

Díky pořadu Jak to bylo šéfe? mohou diváci nahlédnout pod historické pokličky pořadu Ano, šéfe! spolu s inovativním přístupem současných hvězd světového gastronomického nebe v Česku.

V každém díle Zdeněk Pohlreich představí jednu přední restauraci a jejího šéfkuchaře. Během přípravy menu se společně s hostiteli vracíme k výrazným a charakteristickým situacím z pořadu Ano, šéfe!, které mají přímou souvislost s tématem rozhovoru kuchařů a zvolenou národní kuchyní. A to nejen formou vyprávění, ale také konkrétních ukázek z pořadu. Jejich prostřednictvím se divák dozví nejen „drby“ z natáčení, ale také budou odhaleny časté nešvary, které se objevují v českém pojetí dotyčné národní kuchyně.


Nebudou tedy chybět oblíbená „bulvární“ témata, ale ani inspirace pro diváky. Zdeněk Pohlreich zavzpomínal na Ano, šéfe! Šéf na své působení v pořadu Ano, šéfe! vzpomíná takto: „Zajímavá doba, která změnila hodně v mém životě. Potkal jsem velkou spoustu zajímavých lidí a dozvěděl se i hodně o tom, jak se u nás žije a žilo. A také jsem si uvědomil, že dobré jídlo je jedna ze skutečných životních kvalit.“

K novému pořadu se nechte pozvat následujícími slovy šéfa, kterého poslouchá a respektuje celý obor gastro: „Jestli jste měli rádi Ano, šéfe! a chcete se podívat, jak se tu gastronomie změnila za posledních 13 let, pak tohle je pořad přesně pro vás. Optimismus je zcela na místě a zlepšení naprosto patrné. Buďte optimisty s námi.“ Vařit ve velkém stylu se bude pod taktovkou šéfa od 2. května na Primě. Přidejte se mezi milovníky skvělých gastronomických zážitků. V premiéře v pondělí v noci a v repríze následující neděli dopoledne.

zdroj: extra.cz